Write us on Messenger

Výlety a exkurze

Soukromá celodenní prohlídka Prahy

Tato soukromá prohlídka Prahy trvá 6 hodin. Náš průvodce se s Vámi setká ve Vašem hotelu a ukáže Vám všechna oblíbená místa a mnoho úžasných věcí, které byste možná minuly bez místního průvodce. Vyzvedneme Vás ve vašem hotelu a budeme pokračovat tramvají k výchozímu bodu prohlídky. Je to Vaše vlastní privátní prohlídka, takže můžeme navštívit místa, která chcete vidět. S osobním průvodcem můžete jít svým vlastním tempem a my Vám ukážeme ty nejlepší kavárny, restaurace a obchody. Rezervujte nyní a užijte si odpočinkovou prohlídku Prahy s Vaším osobním a místním profesionálním průvodcem. Od doby, kdy vystoupíte z letadla, jste v dobrých rukou.

Cena za skupinu: 5,500 CZK / 218 EUR (1 - 6 lidí)

objednávka

 

3 hodinová pěší prohlídka Pražského hradu

Na této 3 hodinové pěší prohlídce Vás vyzvedneme ve vašem hotelu a odvezeme Vás do areálu Pražského hradu. Navštívíte úžasný Strahovský klášter s nádhernými barokními římskými interiéry a barokní knihovnou. Navštívíme také Loretu -  barokní historickou památku a uvidíme její neocenitelnou sbírku Loretánského pokladu, která zahrnuje neuvěřitelné zlaté předměty a památky z 15. - 16. století. Pak navštívíme nejvyšší katedrálu v Evropě, katedrálu sv. Víta. a mnoho dalších míst v areálu Pražského hradu.

Cena za skupinu: 3,900 CZK / 155 EUR (1 - 6 lidí)

objednávka

 

3 hodinová procházka Starým Městem

Na této 3 hodinové pěší prohlídce Vás vyzvedneme ve vašem hotelu, vezmeme Vás do Starého Města a poskytne vám informativní a historický pohled na historii a minulost Prahy. Tato nádherná oblast je úchvatnou směsí barokní a gotické architektury. Uvidíte Staroměstské náměstí, gotický Týnský chrám, kostel sv. Mikuláše s úžasným lustrem o hmotnosti 1 400 kg a Staroměstskou radnici s třetími nejstaršími astronomickými hodinami v provozu.

Cena za skupinu: 3,900 CZK / 155 EUR (1 - 6 lidí)

objednávka

 

Všechny prohlídky jsou soukromé. Cena nezahrnuje vstupné do muzeí, chrámů a galerií.

Prague Boat trips

Nejlepší způsob jak poznat historická místa v Praze, je z paluby lodi. Vydejte se na výlet po Vltavě na jedné z našich romantických lodí. Naše výletní lodě Vám umožní vidět Prahu z úplně jiné perspektivy. Užijte si na palubě našich lodí pražské památky, zábavu, oběd, romantickou večeři nebo hudbu. Plavby lodí na řece Vltavě pořádáme po celý rok – naše lodě jsou klimatizované a vytápěné. Zajišťujeme výlety lodí a plavby po Praze pro všechny příležitosti.

Pracovní obědy, grilování, firemní prezentace, workshopy, módní přehlídky, svatby, narozeniny, oslavy a jiné.

Naše lodě vyplouvají z doku na Občanské plovárně.

Cena pronájmu: od 2,500 CZK / hod (1 - 12 lidí)

objednávka