Write us on Messenger

Výlety a exkurze

Soukromá celodenní prohlídka Prahy

Tato soukromá prohlídka Prahy trvá 6 hodin. Náš průvodce se s Vámi setká ve Vašem hotelu a ukáže Vám všechna oblíbená místa a mnoho úžasných věcí, které byste možná minuly bez místního průvodce. Vyzvedneme Vás ve vašem hotelu a budeme pokračovat tramvají k výchozímu bodu prohlídky. Je to Vaše vlastní privátní prohlídka, takže můžeme navštívit místa, která chcete vidět. S osobním průvodcem můžete jít svým vlastním tempem a my Vám ukážeme ty nejlepší kavárny, restaurace a obchody. Rezervujte nyní a užijte si odpočinkovou prohlídku Prahy s Vaším osobním a místním profesionálním průvodcem. Od doby, kdy vystoupíte z letadla, jste v dobrých rukou.

Cena za skupinu: 5,800 CZK / 236 EUR (1 - 6 lidí)

objednávka

 

3 hodinová pěší prohlídka Pražského hradu

Na této 3 hodinové pěší prohlídce Vás vyzvedneme ve vašem hotelu a odvezeme Vás do areálu Pražského hradu. Navštívíte úžasný Strahovský klášter s nádhernými barokními římskými interiéry a barokní knihovnou. Navštívíme také Loretu -  barokní historickou památku a uvidíme její neocenitelnou sbírku Loretánského pokladu, která zahrnuje neuvěřitelné zlaté předměty a památky z 15. - 16. století. Pak navštívíme nejvyšší katedrálu v Evropě, katedrálu sv. Víta. a mnoho dalších míst v areálu Pražského hradu.

Cena za skupinu: 3,900 CZK / 160 EUR (1 - 6 lidí)

objednávka

 

3 hodinová procházka Starým Městem

Na této 3 hodinové pěší prohlídce Vás vyzvedneme ve vašem hotelu, vezmeme Vás do Starého Města a poskytne vám informativní a historický pohled na historii a minulost Prahy. Tato nádherná oblast je úchvatnou směsí barokní a gotické architektury. Uvidíte Staroměstské náměstí, gotický Týnský chrám, kostel sv. Mikuláše s úžasným lustrem o hmotnosti 1 400 kg a Staroměstskou radnici s třetími nejstaršími astronomickými hodinami v provozu.

Cena za skupinu: 3,900 CZK / 160 EUR (1 - 6 lidí)

objednávka

 

Všechny prohlídky jsou soukromé. Cena nezahrnuje vstupné do muzeí, chrámů a galerií.


Prague Boat trips

Nejlepší způsob jak poznat historická místa v Praze, je z paluby lodi. Vydejte se na výlet po Vltavě na jedné z našich romantických lodí. Naše výletní lodě Vám umožní vidět Prahu z úplně jiné perspektivy. Užijte si na palubě našich lodí pražské památky, zábavu, oběd, romantickou večeři nebo hudbu. Plavby lodí na řece Vltavě pořádáme po celý rok – naše lodě jsou klimatizované a vytápěné. Zajišťujeme výlety lodí a plavby po Praze pro všechny příležitosti.


Plavba

Uvidíte monumentální panorama Pražského hradu, budovu Národního divadla se zlatou střechou, gotický Karlův most včetně mosteckých věží, pražské vodárenské věže a Vyšehrad na skále nad řekou. Vyplouváme v čas, který Vám nejvíce vyhovuje a cena začíná již od 5040 CZK za hodinu.

Všechny příležitosti

Prague Airport Transport nabízí lodě pro všechny příležitosti. Disponujeme větším počtem motorových menších a středních motorových lodí až po velké parníky. Naše lodě jsou všestranným prostorem pro firemní setkání, večírky, narozeninové párty, svatby a jiná setkání nebo oslavy.

Catering

- à la carte menu
- cocktailové občerstvení
- studený i teplý buffet
- ochutnávky vína
- výběr z mezinárodní i tradiční české kuchyně
- sushi

Cena pronájmu: od 5,040 CZK / hod (1 - 12 lidí)

objednávka