Write us on Messenger

Výlety

ALWAYS GREAT   service | comfort | value

Denní výlety

Nabízíme soukromé výlety (jak pro jednotlivce tak pro velké skupiny osob) na míru přesně podle Vašich představ po celém Česku a Evropě.

 

Jak to funguje

S našimi denními výlety Vás vyzvedne náš anglicky hovořící řidič na Vámi určené adrese a odveze Vás komkoliv budete chtít.

Online rezervace

Vyberte si destinaci v našem rezervačním systému a návrat podle potřeby, zvolte si typ vozu podle počtu pasažérů a zastávky po cestě.

 

Denní výlet do Českého Krumlova

2h 20 min | 185 km | jedna cesta
Denní výlet do Českého Krumlova trvá nejméně 7 hodin i s cestou tam a zpět. Na kompletní prohlídku ČK však doporučujeme nejméně 4 hodiny v destinaci, tak abyste měli čas na prohlídku všech zajímavých míst a také čas na posezení v restauraci nebo kavárně. Náš řidič Vás vyzvedne ve Vašem hotelu nebo na Vámi zvolené adrese, počká na Vás v destinaci jak dlouho budete chtít a pak Vás opět odveze zpět.
 

Zkuste některou z nejoblíbenějších zastávek po cestě do Českého Krumlova: (Konopiště, Červená Lhota, Hluboká, Budějovický Budvar, Holašovice)

Konopiště Červená Lhota Hluboká Budwar brewery Holasovice

Cesta za transfer: od 4,600 CZK (1-3 pasažéři)

 rezervace

 

Transfer z Prahy do Budapešti

5h 00 min | 550 km | jedna cesta

Tento soukromý transfer z Prahy do Budapešti trvá nejméně 5 hodin v závislosit na dopravě. Doporučujeme cestu rozšířit o některou z populárních zastávek po cestě jako je Kutná Hora, Český Šternberk, Mikulov, Lednicko-valtický areál nebo Bratislavu na Slovensku. Můžete si rovněž zvolit vlastní zastávku. Cestu lze také zpestřit i jen zastávkou na oběd či kávu v některé z destinací.

 

Zkuste některou z nejoblíbenějších zastávek po cestě do Budapešti: (Kutná Hora, Český Šternberk, Mikulov, Lednice-Valtice, Bratislava)

Kutna Hora Český Šternberk Mikulov Lednice-Valtice Bratislava

Cesta za transfer: od 13,000 CZK (1-3 pasažéři)

rezervace

 

Denní výlet do Karlových Varů

1h 40 min | 130 km | jedna cesta

Denní výlet do Karlových Varů trvá nejméně 6 hodin i s cestou tam a zpět. Na kompletní prohlídku Karlových Varů však doporučujeme nejméně 3 hodiny v destinaci, tak abyste měli čas na prohlídku všech zajímavých míst a také čas na posezení v restauraci nebo místní kavárně. Náš řidič Vás vyzvedne ve Vašem hotelu nebo na Vámi zvolené adrese, počká na Vás v destinaci jak dlouho budete chtít a pak Vás opět odveze zpět. Cestu lze také rozšířit o některou z populárních zastávek po cestě.

 

Zkuste některou z nejoblíbenějších zastávek po cestě do Karlových Varů: (Lidice, Velká Amerika, Karlštejn, Koněpruské jeskyně, Křivoklát)

Lidice Velká Amerika Karlstejn Koneprusy caves Krivoklat castle

Cesta za transfer: od 3,600 CZK (1-3 pasažéři)

rezervace

 

Transfer z Prahy do Vídně

3h 45 min | 350 km | jedna cesta

Tento soukromý transfer z Prahy do Vídně trvá nejméně 3 hodiny a 45 minut. Doporučujeme cestu rozšířit o některou z populárních zastávek po cestě jako je Konopiště, Kutná Hora (nejpopulárnější), Třebíč, Mikulov nebo zámek Lednice. Můžete si rovněž zvolit vlastní zastávku. Cestu lze také zpestřit i jen zastávkou na oběd či kávu v některé z destinací.

 

Zkuste některou z nejoblíbenějších zastávek po cestě do Vídně: (Konopiště, Kutná Hora, Třebíč, Mikulov, Lednice)

Konopiste Kutna Hora Trebic Mikulov Lednice chateau

Cesta za transfer: od 8,500 CZK (1-3 pasažéři)

rezervace

 

Denní výlet do Kutné Hory

1h 10 min | 75 km | jedna cesta

Denní výlet do Kutné Hory trvá nejméně 4 hodin i s cestou tam a zpět. Na kompletní prohlídku včetné oblíbené kostnice doporučujeme přidat další hodinu, tak abyste měli čas i zajít na oběd. Kutná Hora je od roku 1995 zapsaná na seznamu kulurního dědictví UNESCO. Její malebné historické centrum a Chrám sv. Barbory jsou jedny z našich nejoblíbenějších denních výletů.

 

Zkuste některou z nejoblíbenějších zastávek po cestě do Kutné Hory: (Konopiště, Sedlec - Kostnice)

Konopiste Ossuary Ossuary Ossuary Ossuary

Cesta za transfer: od 2,400 CZK (1-3 pasažéři)

rezervace

 

Transfer z Prahy do Salzburgu

4h 50 min | 390 km | jedna cesta

Tento soukromý transfer z Prahy do Vídně trvá nejméně 4 hodiny a 50 minut. Doporučujeme cestu rozšířit o některou z populárních zastávek po cestě jako je Konopiště, Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov (nejpopulárnější) nebo Hallstatt. Můžete si rovněž zvolit vlastní zastávku. Cestu lze také zpestřit i jen přestávkou na oběd či kávu v některé z destinací.

Salzburg je rodištěm W. A. Mozarta. Barokní centrum je součástí světovéhoí kulturního dědictví UNESCO.

 

Zkuste některou z nejoblíbenějších zastávek po cestě do Vídně: (Konopiště, Červená Lhota, Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov, Hallstatt nebo Sankt Wolfgang)

Konopiste Cervena Lhota Hluboka nad Vltavou Cesky Krumlov Hallstatt

Cesta za transfer: od 9,700 CZK (1-3 pasažéři)

rezervace

Nenašli jste Vaši destinaci? Více destinací v našem rezervačním systému.

VYŽÁDAT CENU