Write us on Messenger

Bezpečnost

Bezpečnost klientů


Bezpečnost našich klientů a řidičů je naší prioritou. Poskytujeme vždy vstřícnou a bezpečnou službu. Všechna naše vozidla jsou pravidelně kontrolovaná, plnně pojištěná, vybavená GPS a všichni řidiči jsou proškolení a mají oprávněné zkoušky.

 

COVID-19


Již dávno jsme implementovali bezpečnostní opatření proti COVID-19, protože ochrana a péče o druhé je v samém jádru toho, co děláme a kdo jsme. Abychom zajistili spokojenost našich zákazníků v našich autech, ještě více jsme zvýšili naše standardy čištění vozů.

  • Všichni naši řidiči nosí masky
  • Všechny naše vozy jsou pravidelně desinfikovány
  • Všichni naši řidiči jsou očkovaní na Covid-19 nebo jsou pravidelně testováni
  • Jakmile opustíte vůz, řidič vydezinfikuje všechna místa, kde je možnost častého dotyku (madla, tlačítka, loketní opěrky, dotykové obrazovky atd).
  • Vnitřní cirkulace vzduchu ve vozidle je vypnutá

 

Bezpečnost dětí


Prague Airport Transport disponuje všemy typy kvalitních dětských sedaček pro všechny věkové kategorie. Jednoduše si zvolte sedačku kterou potřebujete v našem rezervačním systému a my už se o vše postaráme.

České zákony vyžadují, aby kadžý pod 12 let věku byl usazen do vhodné autosedačky. Povinnost přepravovat děti v autosedačkách neplatí pro přepravu dětí v obci ve vozidle taxislužby – použití autosedačky je bezpečnost dítěte

Kojenec - do 1 roku
Dítě věk - 1 až 5 let
Dítě věk - 5 až 12 let (podsedák)

 

Webové stránky a ochrana osobních údajů


Pro přijímání platebních karet je využíváno řešení 3-D Secure. Tento způsob placení umožňuje kromě ověření samotné karty i ověření identity držitele karty (většinou prostřednictvím SMS kódu zaslaného během platby), což výrazně zvyšuje úroveň zabezpečení transakce a snižuje riziko zneužití karty.

Je samozřejmě postaráno i o Vaše osobní údaje. Všechna komunikace je šifrována přes certifikát SSL (Secure Socket Layer). Můžete si ve Vašem prohlížeši všimnout https:// před naší doménou.

Vaše osobní údaje jsou uloženy v zabezpečeném prostředí bez přístupu 3. osob. V našich prostorách máme zavedená bezpečnostní opatření, která zamezují ztrátě, zneužití nebo změně Vašich osobních dat našimi zaměstnanci nebo 3. stranami.