Write us on Messenger

Bezpečnost

Bezpečnost klientů


Bezpečnost našich klientů a řidičů je naší prioritou. Poskytujeme vždy vstřícnou a bezpečnou službu. Všechna naše vozidla jsou pravidelně kontrolovaná, plnně pojištěná, vybavená GPS a všichni řidiči jsou proškolení a mají oprávněné zkoušky.

 

COVID-19


Již dávno jsme implementovali bezpečnostní opatření proti COVID-19, protože ochrana a péče o druhé je v samém jádru toho, co děláme a kdo jsme. Abychom zajistili spokojenost našich zákazníků v našich autech, ještě více jsme zvýšili naše standardy čištění vozů.

 

Bezpečnost dětí


Prague Airport Transport disponuje všemy typy kvalitních dětských sedaček pro všechny věkové kategorie. Jednoduše si zvolte sedačku kterou potřebujete v našem rezervačním systému a my už se o vše postaráme.

České zákony vyžadují, aby kadžý pod 12 let věku byl usazen do vhodné autosedačky.

Kojenec - do 1 roku
Dítě věk - 1 až 5 let
Dítě věk - 5 až 12 let (podsedák)

 

Webové stránky a ochrana osobních údajů


Pro přijímání platebních karet je využíváno řešení 3-D Secure. Tento způsob placení umožňuje kromě ověření samotné karty i ověření identity držitele karty (většinou prostřednictvím SMS kódu zaslaného během platby), což výrazně zvyšuje úroveň zabezpečení transakce a snižuje riziko zneužití karty.

Je samozřejmě postaráno i o Vaše osobní údaje. Všechna komunikace je šifrována přes certifikát SSL (Secure Socket Layer). Můžete si ve Vašem prohlížeši všimnout https:// před naší doménou.

Vaše osobní údaje jsou uloženy v zabezpečeném prostředí bez přístupu 3. osob. V našich prostorách máme zavedená bezpečnostní opatření, která zamezují ztrátě, zneužití nebo změně Vašich osobních dat našimi zaměstnanci nebo 3. stranami.