Write us on Messenger

Soukromé výlety lodí po Praze

 Private Boat Trip

ALWAYS GREAT    service | comfort | value

Prohlédněte si pražské památky z hladiny řeky Vltavy a vychutnejte si plavbu, během které se pokocháte výhledem na Pražský hrad, podplujete Karlův most, minete Rudolfinum i Národní divadlo, proplujete nejstarší plavební komorou na Smíchově, dostanete se až k Tančícímu domu a pod Vyšehardskou skálu.


Plavba

Uvidíte monumentální panorama Pražského hradu, budovu Národního divadla se zlatou střechou, gotický Karlův most včetně mosteckých věží, pražské vodárenské věže a Vyšehrad na skále nad řekou. Vyplouváme v čas, který Vám nejvíce vyhovuje a cena začíná již od 2500 CZK za hodinu.

Všechny příležitosti

Prague Airport Transport nabízí lodě pro všechny příležitosti. Disponujeme větším počtem motorových menších a středních motorových lodí až po velké parníky. Naše lodě jsou všestranným prostorem pro firemní setkání, večírky, narozeninové párty, svatby a jiná setkání nebo oslavy.

Catering

- à la carte menu
- cocktailové občerstvení
- studený i teplý buffet
- ochutnávky vína
- výběr z mezinárodní i tradiční české kuchyně
- sushi

 

 

Private Boat Trips

Regent

Kapacita: 12 pasažérů
Naše útulná loď ''Regent'' je vhodná jak pro rodiny s malými dětmi, menší skupinky osob do 12ti lidí, tak pro kohokoli, kdo si chce užít plavbu v soukromí a v klidu si prohlédnout Karlův most a panorama Pražského hradu z vodní hladiny. Výběr nealkoholických a alkoholických nápojů na palubě. Stravování k dispozici na vyžádání.
Loď je vybavena vytápěním.
Loď kotví v přístavišti u Občanské plovárny. U Plovárny 8, 118 00, Praha 1
3000 CZK / hodinu
 

 

 

Private Boat Trip

Bachsaibling

Kapacita: 12 pasažérů
Naše druhá loď Bachsaibling je o něco větší a je rovněž vhodná pro rodiny s dětmi a větší skupiny do 12ti lidí. Zažijete skvělou plavbu v soukromí a v klidu si prohlédnete Karlův most a panorama Pražského hradu z vodní hladiny. Výběr nealkoholických a alkoholických nápojů na palubě. Stravování k dispozici na vyžádání.
Loď je vybavena vytápěním.
Loď kotví v přístavišti u Občanské plovárny. U Plovárny 8, 118 00, Praha 1
3500 CZK / hodinu
 

 

 

Private Boat Trips

Atlantida

Kapacita: 130 pasažérů (75 uvnitř, 55 paluba)
Zažijte fantastický výhled na řeku a objevte krásu jednoho z nejromantičtějších měst na světě. Z paluby lodi Atlantida uvidíte Karlův most, Pražský hrad a další kultovní památky. Plavba po Vltavě je pravděpodobně nejlepší způsob, jak si prohlédnout Prahu. Loď je klimatizovaná a má střechu s terasou. Výběr nealkoholických a alkoholických nápojů na palubě. Stravování k dispozici na vyžádání.
Vytápění, klimatizace, WC
Loď kotví v přístavišti u Občanské plovárny. U Plovárny 8, 118 00, Praha 1
8400 CZK / hodinu
 

 

Přijímáme následující typy plateb:

  • Hotově přímo na lodi (Kč, USD, EUR a GBP)
  • Kartou na lodi (Visa, Visa Electron, MasterCard, AMEX, Maestro)
  • Kartou online (Visa, Visa Electron, MasterCard, AMEX, Maestro)
  • PayPal
  • Faktura