Write us on Messenger

O nás

Prague-airport-transport.co.uk jsme spustili v roce 2015 po několikaletém provozování malé dopravní firmy zaměřené na soukromé obchodní transfery, vyžadující ten nejlepší servis.

V Prague Airport Transport věřime, že ty nejlepší letištní transfery mohou úspěšně poskytovat jenom místní firmy, kterým záleží na zákazníkovi, dobré reputaci a na tom co dělají a které přesně vědí, kam jedou!

Neustále v Praze přibývá více a více taxíků, kteří si účtujou o 50 až 100 % více než je ''férová'' cena za letištní transfer. ''Takovýto způsob podnikání'' nereprezentuje dobře služby v naší zemi a kazí reputaci provozovatelů letištních taxi v Praze.

Pro Prague Airport Transport jsme proto vytvořili uživatelsky jednoduchou rezervační platformu, s jasně viditelnými a stanovenými cenami bez skrytých přirážek. Prague Airport Transport má ve svém rezervačním systému nejširší nabídku hotelů, odkud Vás můžeme vyzvednou nebo kam dopravit, je to více jak 1 500 lokalit a nabídka se stále rozšiřuje. Všechny hotely najdete v našem rozbalovacím menu v prvním kroku rezervace.

Rezervace

Naše služby zahrnují:

Soukromé transfery a taxi službu v rámci Prahy, České republiky a Evropy

Okružní jízdy s průvodcem a soukromé výlety

Jednodenní výlety po České republice

Skupinové transfery

VIP Transfery